Manzara Resimleri

Microsoft E-Kart 09.Oca.2021 1 görüntülenme 0 yorum

2004 Yılından bu zamana kadar aktif faaliyette olan SevgiNehri.NET Sizlere Manzara Resimlerini sunar, içinizi açıcak ve doğa resimleri ile kendinizi çok daha sakin ve dingin bir şekilde hissedeceğiniz bu resimler ile rahatlamış hissedeceksiniz.

Türkiye'nin birbirinden güzel doğa ve manzara resimleri ile bir çok güzel yerlerin sizler için resimlerini bir araya getirdik. Doğal ve tabiyat güzelliklerini bizlere göstermekten esirgemeyen güzel ülkemizin içerisinde çok güzel Doğal Harikalar bulunmaktadır.

Bu doğal harikaların bir çoğu memleketimizde hala keşfedilmemiş şekilde orjinal haliyle bulunmakta ve doğa gezilerine merak sarmış kişilerin kendilerini keşfetmesini bekler durumda beklemektedir.

Medeniyetler beşiği ANADOLU bu anlamda geçmişte bir çok ülke ve medeniyete ev sahipliği yapmasından dolayı bir çok zenginliği ülkemiz içerisinde barındırmaktadır, bunların sadece bir kaçını sizlerle şuan paylaşıyor ve devamını getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Beğendiğiniz resimleri bilgisayarınıza almak için, resim üzerine sağ tıklayıp " Farklı Kaydet " ile bilgisayarınıza alabilirsiniz. 

dag01 dag02 dag03dag04 dag05 dag06dag07 dag08 dag09

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

0 Yorum

20 Sözler

2 Üye

0 Ziyaretçi