Sevginehri.NET İletişim Bilgileri.

Sohbetimz ile iletişim bilgilerini siz değerli kullanıcılarımız için aşağıda yayınlayacağız. Yayınlamadan önce iletişim bilgilerinin neden ve nasıl kullanacağı hakkında bilgi vereceğiz. Bu gün insanların giriş yaptıkları sanal sohbet sitelerine nasıl ulaşacaklarını ve haklarını nasıl arayacaklarını bilmedikleri için bizler sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

Genel olarak bakıldığı zaman bu sohbet odalarına giren kullanıcılar bazen haksız yere o site kurallarına uymadıkları için uzaklaştırılmış oluyorlar. İnsanlar iletişim bilgilerini bilmedikleri için o sohbet sitesinin yönetimine nasıl bilgi vereceğini veya hakkını nasıl savunacağını bilmemektedir. Bizler bu İletişim sayfamız da sizlerin bu konuda daha bilgili olmanızı sağlamak amacıyla bilgilenmesini hedefledik.

Sevginehri.NET yönetimi olarak sizlerin bizlerle daha sağlıklı iletişime geçe bilmeniz adına hazırladığımız ve kurduğumuz iletişim bilgilerinden online olan yöneticilerimize anında ulaşa bileceksiniz. Yönetim olarak sizden gelen iletişim kanalına göre anında cevap alabileceğiniz bir iletişim ortamnı sadece ama sadece bizim sohbet sitemiz de göre bileceksiniz.

Sevginehri ailesi olarak açmış olduğumuz ve web sayfamız içerisindeki iletişim bölümünden bizlere anında şikayet ve isteklerinizi bildire bilirsiniz. Bizlere gelen her türlü mailiniz anında cevaplanacaktır. Yönetim olarak belirlediğimiz ve kullanıcılarımızın mağdur olmaması için iletişim ekibimiz 7 / 24 hizmet vermektedir.

Bizlere ulaşa bileceğiniz istek ve şikayetlerinizi göndere bileceğiniz mail adresimiz aşağıda siz değerli sohbet kullanıcıların bilgisine sunulmuştur. Göndereceğiniz bütün maillerden sorumlu olarak sizler olduğunu bildirir ve kötü gelen mailler hakkında gerekli olan bütün yasal işlemler yapılacağını sizlerin bilgisine sunarız.

İstek ve Önerileriniz için ;

admin@sevginehri.net

Skype adresimiz : skype@sevginehri.NET

Mail adresini sorunsuz bir şekilde kullanarak bizlerle anında iletişime geçe bilirsiniz. Sizlere keyifli ve sorunsuz sohbetler dileriz. Sevginehri.NET yönetimi

Copyright 2021 © SevgiNehri.Net Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım: QBilisim.Com