Sevginehri.NET Sohbet Kurallarımız

Sohbet kurallarımıza geçmeden önce siz değerli ve kıymetli kullanıcılarımıza kısa bir bilgi verilecektir. Bu gün insanların sanal ortama girdikleri için ve özellikle yazılı sohbet sitelerine bağlandıkları zaman görünmedikleri için çok rahat bir şekilde hareket etmektedirler.

Sanal sohbet odalarını tercih eden insanların bu giriş yaptıkları sitelerinde belirli bir kuralları vadır. Bu kurallar bütün sohbet eden ve giriş yapan herkesi kapsamaktır. Bu kurallara uymayan her kullanıcı sohbet sitesi içerindeki kanallarda veya genel yöneticiler tarafından ceza-i işlem uygulanmaktadır.

Kurallara uymayan bütün kullanıcıların belirli süreli veya süresiz olarak yasaklanma işlemleri Sevginehri.NET yöneticileri tarafından yapılmaktadır. Kurallar siteye giren kullanıcı tarafından otomatikmen kabul edilmiş sayılmaktadır. Bu günün şartlarında sanal ortamda bir çok insan bu sohbet kurallarını ihlal etmektedir. Genel açıdan hazırlanan kurallar genel olarak her insanın günlükk hayata dikkat etmesi gereken kurallardır.

Aşağıda yazılı olarek beyan edilen sohbet kurallarımız sizleri düşünülerek daha keyifli, seviyeli ve kaliteli sohbet etmeniz amacıyla Sevginehri.NET yönetimi tarafından özenle düzenlenmiş kurallardır. Burası sanal sohbet edilen bir ortam ola bilir ama bu sohbet ortamnı güzelleştirmek tamamen bizlerin elindedir. Sohbet ve Chat Sitemiz içinde uygulması gereken kurallar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Sohbet Kurallarımız.

1-) Türk ailesi ve ahlak kurallarına göre sohbet etmelidir. Bunun dışındaki her türlü sohbet cezai işlem sebebidir.

2-) Siyasi içerikli sohbet, chat ve muhabbet kesinlikle yasaktır.

3-) Küfürlü ve Argolu konuşmalar kesinlikle yasaktır.

4-) Dini ayrımcılık ve IRKÇLIK kesinlikle ama kesinlikle sohbet kanallarımız içerisinde yasaktır.

5-) Skype vermek özel ve chat kanalları genelinde kesinlikle yasaktır.

6-) Kötü yazılım, Saldırı ve yasaklı programların kullanımı kesinlikle yasaktır.

7-) Kendinize veya bir başkasına ait kişisel bilgiler ve özel bilgilerin paylaşımı yasaktır.

8-) Kişileri rahatsız edecek ve onları zorlayacak, itici şekilde sohbet edilmesi kesinlikle yasaktır.

9-) Cinsel içerikli sohbet ve cinsel içerikli nick kullanımı yasaktır.

10-) Giriş yaptığı sohbet kanalının kurallarına göre hareket edilecek bunun dışına çıkılması kesinlikle yasaktır.

11-) Sohbet kanalları geneline veya özel deki kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

Yukarıda belirtilen yazılı veya yazısız sohbet kurallarına sitemize giriş yapan bütün kullanıcılarımız kabul etmiştir.

Sevginehri.NET yöneticileri yukarıda berlitilen veya belirtilmeyen kuralların ihlalinde yasal işlem yapmaya hak kazanmıştır. Bu kuralların ihlalinde yöneticiler tarafından sohbet odalarından uzaklaştırılmasına neden olur.

Not : kayıt altına aldığınız sohbet kanallarını veya rumuz (nick) sorumlulukları tamamen size ait olup gerektiği yerde Sevgi.NET yönetimi müdahele hakkını gizli tutmaktadır. Kurallara uymanızı ve güzel hoş bir sohbet etmeniz dileği ile iyi günler dileriz.

Copyright 2021 © SevgiNehri.Net Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım: QBilisim.Com